top of page

עו"ד פלילי בצפון מורן שלזינגר

משרד עורכי דין מורן שלזינגר, הממוקם בצפון הארץ, מתמחה בדין הפלילי על כל רבדיו, מלווה את לקוחותיו מאזור הצפון והסביבה ובין היתר חיפה, קריות, עכו ונהריה בכל שלבי ההליך הפלילי, החל ממתן ליווי וייעוץ טרם החקירה המשטרתית ועד לניהול מלא של ההליך הפלילי בערכאות השונות. משרד עורכי דין פלילי מורן שלזינגר נותן מענה ללקוחותיו מאזור הצפון והסביבה ובין היתר בחיפה, קריות, עכו ונהריה בכל שעות היממה 24/7.

עו"ד פלילי בחיפה והצפון מורן שלזינגר

אתם מתגוררים באזור הצפון (חיפה, עכו, קריות או נהריה) ונקלעתם אתם או יקירכם להליך פלילי? חשוב לפנות אל עו"ד פלילי מאזור הצפון על מנת שייעץ ויכווין אתכם מתחילתו של ההליך. קבלת ייעוץ ראשוני על-ידי עורך דין פלילי מאזור הצפון חשוב מאוד ויש בו כדי להשפיע על המשך ההליך כולו ובייחוד ייעוץ שלפני חקירה.

 

יש לדעת כי הגרסה הראשונה אשר מוסר חשוד בחקירתו חשובה ביותר וניתן לה משקל רב בהחלטות העתידיות המתקבלות, ביניהן, האם לעצור את החשוד אם לאו. בשלב זה הסתייעות בשירותיו של עורך דין פלילי מאזור הצפון אשר יוכל להגיע במהירות המרבית לאחת מתחנות המשטרה באזור הצפון (חיפה, עכו, נהריה והקריות) ולמתן ייעוץ לפני חקירה משמעותי ביותר וחשוב להשכיל ולנצל את הזכות לייעוץ זה.

 

אחד האמצעים העיקריים העומדים לרשות המשטרה הינו תשאול (חקירה) של עדים וחשודים. המשטרה מוסמכת, לשאול כל אדם, ובכלל זה את החשוד, שאלות לצורך בירור העובדות. בעת החקירה המשטרתית לנחקרים זכויות אשר משתנות לפי מעמדם בחקירה כעדים או חשודים:

 • הזכות לקבל אזהרה בדבר זכות השתיקה: נחקר אשר נחקר כחשוד, מה שמכונה כנחקר "תחת אזהרה", קיימת הזכות לדעת כי הוא נחקר כחשוד וכפועל יוצא מכך עומדת לזכותו זכות השתיקה. ישנם מקרים בהם נחקר יחל את חקירתו כעד לאירוע ובמהלכה יהפוך לחשוד.   

 • זכות השתיקה: לנחקר אשר נחקר כחשוד קיימת זכות השתיקה. להבדיל, נחקר שהוא עד עומדת לו הזכות לאי הפללה עצמית, הוא ראשי לסרב לענות על שאלות שיש בהן כדי להעמידו בהאשמה עצמית.    

 • הזכות לקבל מידע בדבר הזכות להיוועץ בעורך דין: קיימת חובה על הרשות החוקרת ליידע חשוד על זכותו להיוועץ בעורך דין.  

  

 • הזכות להיוועץ בעורך דין: כאשר חשוד מבקש להיוועץ בעורך דין טרם החקירה הרשות החוקרת מחוייבת להמתין לבואו של עורך דין, במידה וזה מודיע כי יגיע תוך פרק זמן סביר.   

נקראת לחקירה? התייעצות עם עורך דין פלילי מאזור הצפון עוד בשלב זה הינה קריטית שכן יש ביכולתו להעמיד כל נחקר על זכויותיו בחקירה ולייעץ לו כיצד ואם לנצל את זכויותיו. יש לזכור כי כל מה שנאמר בחקירה משטרתית יכול בעתיד לשמש בהליך פלילי וישנם מקרים בהם יהא כדאי לחשוד לשמור על זכות השתיקה. ליווי של עורך דין פלילי מאזור הצפון בשלב זה הינו משמעותי ביותר ויכול להשפיע על המשך ההליך כולו.

זומנת לחקירה במשטרה באזור הצפון? נעצרת? הוגש נגדך כתב אישום באחד מבתי המשפט בצפון?

משרד עורכי דין פלילי בצפון מורן שלזינגר זמין למתן שירותים משפטיים לתושבי הצפון והסביבה ובין היתר מחיפה קריות עכו ונהריה וזמין למתן שירותים משפטיים ללקוחותיו במשך כל שעות היממה.

כל אחד מאיתנו יכול למצוא את עצמו בסיטואציה בה הוא נמצא בתוך תא מעצר ואין זה משנה עד כמה חייתם חיים נורמטיביים עד כה. חווית המעצר הינה חוויה לא פשוטה כלל וכלל ובמיוחד קשה לאלה אשר להם זו ההתקלות הראשונה עם ההליך הפלילי. מעבר לאי הנוחות המתבקשת משהייה במעצר, אם זה מעצר ימים ואם זה מעצר עד תום ההליכים, לשהות במעצר באחת מתחנות המשטרה בצפון (משטרת חיפה, משטרת נהריה, משטרת זבולון, משטרת עכו) או לשחרור ממעצר ישנה חשיבות רבה להמשך ההליך הפלילי.

 

 

עורכת דין פלילית בצפון  מורן שלזינגר מייצגת את לקוחותיה מאזור הצפון והסביבה בנאמנות, מסירות וללא פשרות.

משרד עורכי דין פלילי בצפון מורן שלזינגר עומד לרשות לקוחותיו מאזור הצפון - חיפה, עכו, קריות ונהריה בכל שלבי ההליך הפלילי

 • נקראת לחקירה באחת מתחנות המשפטרה בצפון? חשוב ליצור קשר עם עורך דין פלילי מאזור הצפון לצורך ליווי ומתן ייעוץ לפני חקירה.

משרד עורכי דין מורן שלזינגר מתמחה בדין הפלילי על כל רבדיו בין יתר תחומי התמחות המשרד:

 

 

 • עבירות מין – אונס, מעשה מגונה, מעשה סדום, הטרדה מינית.

 

 • עבירות אלימות ואלימות במשפחהאיומים, תקיפה, פציעה, סחיטה, איומים, אלימות במשפחה. 

 

 

 • עבירות רכוש – גניבה, שוד, התפרצויות.

 

 • עבירות צווארון לבן – שוחד, מרמה, הונאה, הפרת אמונים. 

 

 • פשיעה חמורה – נשק, אמצעי לחימה וארגוני פשיעה.

 

 • עבירות תכנון ובניה 

 

 • עבירות איכות הסביבה  

עורכת הדין מורן שלזינגר בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) בהצטיינות מאוניברסיטת חיפה.

בנוסף לעו"ד מורן שלזינגר תואר ראשון בתקשורת (B.A) גם הוא מאוניברסיטת חיפה.

 

במהלך לימודיה ולאחריהם שימשה עו"ד מורן שלזינגר כמנהלת האדמיניסטרטיבית של המרכז לחקר פשיעה, משפט וחברה באוניברסיטת חיפה. בנוסף שימשה כעוזרת מחקר למספר מרצים מובילים מהתחום הפלילי באוניברסיטת חיפה.

 

כיום עו"ד מורן שלזינגר מלמדת כעמית הוראה בקורס משפט פלילי באוניברסיטת חיפה. כמו כן, חברה בפורום הפלילי הארצי של לשכת עורכי הדין.

 

עם סיום לימודיה התמחתה עו"ד מורן שלזינגר בפרקליטות מחוז חיפה (פלילי) תחת אימונה של עו"ד דינה רויטגרונט בתפקידה דאז כמשנה לפרקליט מחוז חיפה (פלילי). 

 

עם סיום התמחותה עבדה עו"ד מורן שלזינגר כשלוש שנים כשכירה במשרד עורכי דין בחיפה, שם התמקצעה בניהול ליטיגציה בכל הערכאות השיפוטיות. במסגרת עבודתה ניהלה תיקים רבים העוסקים במשפט הפלילי והן תיקים העוסקים במשפט האזרחי והמנהלי.

 

הידע הרב שצברה עו"ד מורן שלזינגר בתחומי משפט שונים מהווה יתרון מובהק ומאפשר ללקוחותיה מאזור הצפון לקבל שירותים משפטיים מקיפים גם בהליכים אזרחיים אשר נלווים להליך הפלילי.        

עו"ד פלילי בחיפה והצפון מורן שלזינגר, מורן שלזינגר

לייעוץ התקשרו: 052-528-9081

עו"ד מורן שלזינגר|מעצר ימים|מתי ובאל
עו"ד מורן שלזינגר|מאסר על תנאי
מעצר עד תום ההליכים ראיות לכאורה_edited
שחרור ממעצר של קטינים_edited
שחרור ממעצר פיקוח אלקטרוני_edited
תמנוה מעצר ימים וחומר חקירה_edited
תמונה סגירת תיק פלילי_edited
עו"ד מורן שלזינגר|שחרור ממעצר
bottom of page