top of page

עו"ד פלילי בעכו מורן שלזינגר

משרד עורכי דין מורן שלזינגר, הממוקם בקרבת העיר עכו, מתמחה בדין הפלילי על כל רבדיו, מלווה את לקוחותיו מאזור עכו והסביבה בכל שלבי ההליך הפלילי, החל ממתן ליווי וייעוץ טרם החקירה המשטרתית ועד לניהול מלא של ההליך הפלילי בערכאות השונות. עו"ד פלילי בעכו מורן שלזינגר נותנת מענה ללקוחותיה מאזור חיפה, עכו, נהריה והקריות בכל שעות היממה 24/7.

עו"ד פלילי בחיפה והצפון מורן שלזינגר

אתם מתגוררים באזור עכו והסביבה ונקלעתם אתם או יקירכם להליכים פליליים? חשוב לפנות אל עו"ד פלילי מאזור עכו והסביבה על מנת שייעץ ויכווין אתכם מתחילתו של ההליך. קבלת ייעוץ ראשוני על-ידי עורך דין פלילי מאזור עכו והסביבה חשוב מאוד ויש בו כדי להשפיע על המשך ההליך כולו. הגרסה הראשונה אשר מוסר חשוד בחקירתו חשובה ביותר וניתן לה משקל רב בהחלטות העתידיות המתקבלות, ביניהן, האם לעצור את החשוד אם לאו. בשלב זה הסתייעות בשירותיו של עורך דין פלילי מאזור עכו, אשר יוכל להגיע במהירות המרבית לאחת מתחנות המשטרה באזור חיפה, עכו, נהריה והקריות, ולתת ייעוץ לפני חקירה הינו שלב קריטי בהליך הפלילי.      

זומנת לחקירה במשטרה? נעצרת? הוגש נגדך כתב אישום בבית משפט השלום בעכו?

משרד עורכי דין פלילי בחיפה והצפון מורן שלזינגר זמין למתן שירותיים משפטיים לתושבי עכו והסביבה וזמין ללקוחותיו במשך כל שעות היממה.

עורכת הדין מורן שלזינגר בעלת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת חיפה. בנוסף לעו"ד מורן שלזינגר תואר ראשון בתקשורת גם הוא מאוניברסיטת חיפה. כיום עו"ד מורן שלזינגר משמשת כעוזרת הוראה בקורס משפט פלילי באוניברסיטת חיפה ומלמדת סטודנטים למשפטים שנה א' משפט פלילי מהותי. כמו כן, חברה בפורום הפלילי הארצי של לשכת עורכי הדין.

עם סיום לימודיה התמחתה עו"ד מורן שלזינגר בפרקליטות מחוז חיפה (פלילי) תחת אימונה של עו"ד דינה רויטגרונט בתפקידה דאז כמשנה לפרקליט מחוז חיפה (פלילי) ולפיכך יש לה היכרות מעמיקה עם תובעים, חוקרים ושופטים מאזור חיפה, עכו, נהריה והקריות.

 

עורכת דין פלילית עכו מורן שלזינגר מייצגת את לקוחותיה מאזור עכו והסביבה בנאמנות, מסירות וללא פשרות.

משרד עורכי דין פלילי בעכו והסביבה מורן שלזינגר עומד לרשות לקוחותיו מאזור חיפה, עכו, קריות ונהריה בכל שלבי ההליך הפלילי

משרד עורכי דין מורן שלזינגר מתמחה בדין הפלילי על כל רבדיו בין יתר תחומי התמחות המשרד:

 

 

  • עבירות מין – אונס, מעשה מגונה, מעשה סדום, הטרדה מינית.

 

  • עבירות אלימות ואלימות במשפחהאיומים, תקיפה, פציעה, סחיטה, איומים, אלימות במשפחה. 

 

 

  • עבירות רכוש – גניבה, שוד, התפרצויות.

 

  • עבירות צווארון לבן – שוחד, מרמה, הונאה, הפרת אמונים. 

 

  • פשיעה חמורה – נשק, אמצעי לחימה וארגוני פשיעה.

 

  • עבירות תכנון ובניה 

 

  • עבירות איכות הסביבה  

הוגש כנגדך כתב אישום בבית משפט השלום בעכו? ניתן במקרים מתאימים  לעכב את ההליך הפלילי

בכל שלב שלאחר הגשת כתב האישום ולפני מתן הכרעת הדין יכול היועץ המשפטי לממשלה, ובעבירות מסוג עוון גם המשנים ליועץ המשפטי לממשלה, להודיע לבית המשפט על עיכוב ההליכים כנגד הנאשם.

בדרך כלל החלטה על עיכוב הליכים ניתנת לבקשת נאשם אשר פנה בבקשה מתאימה ליועץ המשפטי לממשלה ושכנע כי בעניינו מתקיימות נסיבות חריגות אשר יש בהן כדי לעכב את ניהול ההליך הפלילי כנגדו.  

המדובר בעיכוב הליכים הפליליים ולא עצירתם וקיימת סמכות ליועץ המשפטי לממשלה להורות על חידוש ההליכים בפרק תקופה מסוימת התלויה בסוג העבירה בה מואשם הנאשם. בעבירות מסוג פשע (עבירות שעונשן מעל לשלוש שנות מאסר) ניתן לחדש הליכים עד ל-5 שנים מיום העיכוב ובעבירות מסוג עוון (עבירות שעונשן נקבע לתקופה העולה על שלושה חודשים ושאינה עולה על שלוש שנים) ניתן לחדש הליכים עד לשנה מיום העיכוב. הליך אשר עוכב פעמיים לא ניתן לחדשו יותר. על אף קיומה של אפשרות זו ברב המקרים עיכובו של הליך פלילי משמעותו הפסקת ההליך.  

על פי הנחיות היועץ המשפטי לממשלה בנושא עיכוב הליכים פליליים (הנחיה מס' 4.3030), החלטה לעכב את ההליכים ניתנת על רקע נסיבות יוצאות דופן, הנובעות מנסיבות מיוחדות של העבירה או מנימוקים אישיים מיוחדים של הנאשם.

במקרים מסוימים ייתכן ויתבקש היועץ המשפטי לממשלה, טרם קבלת החלטתו, לבצע בירורים נוספים כגון: הזמנת תסקיר משירות המבחן , בקשה להערכת מצבו הנפשי של הנאשם על-ידי הפסיכיאטר המחוזי, קבלת תגובת המתלונן או התייעצות עם רשויות המשמעת (כאשר המדובר בעובד מדינה). 

היועץ המשפטי לממשלה רשאי להתנות את עיכוב ההליכים בתנאים כגון: דרישה מהנאשם להביע חרטה ו/או התחייבות מביצוע עבירות עתידיות, ועוד.

הוגש כנגדדך כתב אישום בבית משפט השלום בעכו פנה לעורך דין פלילי מאזור עכו שייבחן האם המקרה שלך מתאים להגשת בקשה לעיכוב הליכים פליליים.  

עורכת הדין מורן שלזינגר בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) בהצטיינות מאוניברסיטת חיפה.

בנוסף לעו"ד מורן שלזינגר תואר ראשון בתקשורת (B.A) גם הוא מאוניברסיטת חיפה.

 

במהלך לימודיה ולאחריהם שימשה עו"ד מורן שלזינגר כמנהלת האדמיניסטרטיבית של המרכז לחקר פשיעה, משפט וחברה באוניברסיטת חיפה. בנוסף שימשה כעוזרת מחקר למספר מרצים מובילים מהתחום הפלילי באוניברסיטת חיפה.

 

כיום עו"ד מורן שלזינגר מלמדת כעמית הוראה בקורס משפט פלילי באוניברסיטת חיפה. כמו כן, חברה בפורום הפלילי הארצי של לשכת עורכי הדין.

 

עם סיום לימודיה התמחתה עו"ד מורן שלזינגר בפרקליטות מחוז חיפה (פלילי) תחת אימונה של עו"ד דינה רויטגרונט בתפקידה דאז כמשנה לפרקליט מחוז חיפה (פלילי). 

 

עם סיום התמחותה עבדה עו"ד מורן שלזינגר כשלוש שנים כשכירה במשרד עורכי דין בחיפה, שם התמקצעה בניהול ליטיגציה בכל הערכאות השיפוטיות. במסגרת עבודתה ניהלה תיקים רבים העוסקים במשפט הפלילי והן תיקים העוסקים במשפט האזרחי והמנהלי.

 

הידע הרב שצברה עו"ד מורן שלזינגר בתחומי משפט שונים מהווה יתרון מובהק ומאפשר ללקוחותיה מאזור עכו לקבל שירותים משפטיים מקיפים גם בהליכים אזרחיים אשר נלווים להליך הפלילי.        

עו"ד פלילי בחיפה והצפון מורן שלזינגר, מורן שלזינגר

לייעוץ התקשרו: 052-528-9081

עו"ד מורן שלזינגר|מעצר ימים|מתי ובאל
עו"ד מורן שלזינגר|מאסר על תנאי
מעצר עד תום ההליכים ראיות לכאורה_edited
שחרור ממעצר של קטינים_edited
שחרור ממעצר פיקוח אלקטרוני_edited
תמנוה מעצר ימים וחומר חקירה_edited
תמונה סגירת תיק פלילי_edited
עו"ד מורן שלזינגר|שחרור ממעצר
bottom of page