top of page

עו"ד פלילי בקריותמשרד עורכי דין מורן שלזינגר, הממוקם במרחק של כ-10 דקות נסיעה מהקריות, עוסק בדין הפלילי כל כל רבדיו ומלווה את לקוחותיו מאזור הקריות בכל שלבי ההליך הפלילי, החל ממתן ליווי וייעוץ טרם החקירה המשטרתית ועד לניהול מלא של ההליך הפלילי בערכאות השונות. משרד עורכי דין פלילי מורן שלזינגר נותן מענה ללקוחותיו מאזור חיפה, עכו, נהריה והקריות בכל שעות היממה 24/7.

אתם מתגוררים באזור הקריות ונקלעתם אתם או יקירכם להליכים פליליים באזור הקריות? חשוב לפנות אל עו"ד פלילי מאזור הקריות על מנת שייעץ ויכווין אתכם מתחילתו של ההליך. קבלת ייעוץ ראשוני על-ידי עורך דין פלילי מאזור הקריות חשוב מאוד ויש בו כדי להשפיע על המשך ההליך כולו. לשלב המעצר הראשוני, הנקרא 'מעצר ימים', ישנה חשיבות רבה בהמשך ההליך הפלילי וקיימת חשיבות רבה למקסם את אפשרויות השחרור של החשוד, דבר אשר יכול להשפיע במקרים מסוימים אף על ההחלטה ה אם יוגש בעתיד כתב אישום אם לאו. בשלב המעצר קיימת חשיבות בהיעזרות בשירותיו של עורך דין פלילי מאזור הקריות, אשר יוכל להגיע במהירות המרבית לאחת מתחנות המשטרה באזור חיפה, עכו, נהריה והקריות, ולפעול ככל שניתן על מנת שלא ייעצר החשוד.

זומנת לחקירה במשטרה? נעצרת? הוגש נגדך כתב אישום בבית משפט השלום בקריות?


עו"ד פלילי בקריות מורן שלזינגר זמינה למתן שירותים משפטיים לתושבי הקריות והסביבה וזמינה לקהל לקוחותיה במשך כל שעות היממה.

עורכת הדין מורן שלזינגר בעלת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת חיפה. בנוסף לעו"ד מורן שלזינגר תואר ראשון בתקשורת גם הוא מאוניברסיטת חיפה. כיום עו"ד מורן שלזינגר משמשת כעוזרת הוראה בקורס משפט פלילי באוניברסיטת חיפה ומלמדת סטודנטים למשפטים שנה א' משפט פלילי מהותי. כמו כן, חברה בפורום הפלילי הארצי של לשכת עורכי הדין.

עו"ד מורן שלזינגר התמחתה בפרקליטות מחוז חיפה (פלילי) תחת אימונה של עו"ד דינה רויטגרונט בתפקידה דאז כמשנה לפרקליט מחוז חיפה (פלילי) ולפיכך קיימת לה היכרות מעמיקה עם תובעים, חוקרים ושופטים מאזור הקריות והסביבה.


עורכת דין פלילית בקריות מורן שלזינגר מייצגת את לקוחותיה מאזור הקריות והסביבה בנאמנות, מסירות וללא פשרות.


עורכת דין פלילית מורן שלזינגר בחיפה מייצגת את לקוחותיה מאזור חיפה, עכו קריות ונהריה בנאמנות, מסירות וללא פשרות.

משרד עורכי דין מורן שלזינגר מתמחה בדין הפלילי על כל רבדיו בין יתר תחומי התמחות המשרד:


 • עבירות מין – אונס, מעשה מגונה, מעשה סדום, הטרדה מינית.


 • עבירות אלימות ואלימות במשפחה – איומים, תקיפה, פציעה, סחיטה, איומים, אלימות במשפחה.


 • עבירות סמים – יבוא ויצוא, סחר, גידול, החזקה.


 • עבירות רכוש – גניבה, שוד, התפרצויות.


 • עבירות צווארון לבן – שוחד, מרמה, הונאה, הפרת אמונים.


 • פשיעה חמורה – נשק, אמצעי לחימה וארגוני פשיעה.


 • עבירות תכנון ובניה


 • עבירות איכות הסביבה


ייתכן ויוגש כנגדך כתב אישום בבית משפט השלום בקריות בגין עבירת פשע? מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין פלילי ולהשתמש בזכות השימוע


סעיף 60א לחוק סדר הדין הפלילי [נוסח משולב], התשמ"ב- 1982, קובע את זכותו של חשוד בעבירת פשע לקבל הודעה בדבר העברת חומר בחקירה בעניינו לרשות התביעה. החוק לא שולל אפשרות לביצוע שימוע גם בעבירות עוון או חט, אך הדבר מסור לשיקול דעתה של הרשות התובעת.

עם קבלת ההודעה רשאי החשוד תוך 30 ימים מקבלת ההודעה, להעלות בבקשה מנומקת בכתב את טענותיו מדוע יש להימנע מהגשת כתב אישום בעניינו. כלל בקשה מסוג זו תיערך בכתב אך ייתכנו מקרים בהם יעתרו רשויות התביעה לביצוע שימוע בעל פה.

יצוין כי זכות זאת אינה קיימת לחשוד אשר היה נתון במעצר והוגש כנגדו אישום בתקופת מעצרו.

מכתב השימוע נועד למעשה לשכנע את הרשות התובעת שלא להגיש כתב אישום כנגד החשוד אם באמצעות טיעונים משפטיים ואם באמצעות טיעונים ראייתיים. שימוע יכול להוביל לאי הגשת כתב אישום ואף להשפעה על עילת סגירת התיק.

הרעיון למתן זכות השימוע כפי שמופיע בהנחיות היועץ המשפטי לממשלה:

אחריות כבדה מוטלת על כל מי שבא להחליט על הגשת כתב אישום פלילי נגד אדם, בייחוד בעבירות בעלות אופי חמור ועבירות שיש עמהן קלון. יש אשר אפילו זיכוי בדין, אין בו כדי להיטיב נזק, שנגרם מתוך אישום שלא היה יסוד לו. הגם שכל נאשם מוחזק חף מכל עבירה, ואף יהיה לו "יומו בבית-המשפט" להתגונן כלפי האשמה המיוחסת לו, אין להתעלם מכך כי הליכי משפט דרכם להתמשך ולהסתעף, ולא אחת אף להתפרסם, ויש עמם לא אחת גם משום עינויי דין ונפש. כמו כן, יתר זהירות בהגשת כתבי אישום עשויה, בראיה כוללת, להפחית את העומס על המערכת, וזאת בשל ניהול מספר פחות של תיקים.

את השימוע יש לבצע טרם קבלת החלטה על הגשת כתב האישום על רשויות התביעה. על אף היעדר קיומה של הלכה של העליון בסוגיה במקרים רבים בוטלו כתבי אישום בשל אי קיום זכות השימוע.


לצורך ביצוע שימוע על רשויות התביעה להעביר לידי החשוד את עיקרי חומר החקירה. על מנת לנצל את זכות השימוע באופן יעיל הרי שיש להסתייע בעורך דין מאזור הקריות אשר ידע להעריך ולבחון את חומר הראיות המועבר. כמו גם לפנות בבקשות מתאימות במקרים שלא מועבר כל חומר החקירה הנדרש לצורך ביצוע השימוע. יש לזכור כי ניצול יעיל של זכות השימוע יכול להוביל לאי הגשת כתב אישום ואף להשפיע על עילת סגירת התיק (חוסר אשמה להבדיל מחוסר ראיות או חוסר עניין לציבור).
עורכת הדין מורן שלזינגר בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) בהצטיינות מאוניברסיטת חיפה.
בנוסף לעו"ד מורן שלזינגר תואר ראשון בתקשורת (B.A) גם הוא מאוניברסיטת חיפה.

במהלך לימודיה ולאחריהם שימשה עו"ד מורן שלזינגר כמנהלת האדמיניסטרטיבית של המרכז לחקר פשיעה, משפט וחברה באוניברסיטת חיפה. בנוסף שימשה כעוזרת מחקר למספר מרצים מובילים מהתחום הפלילי באוניברסיטת חיפה.

כיום עו"ד מורן שלזינגר מלמדת כעמית הוראה בקורס משפט פלילי באוניברסיטת חיפה. כמו כן, חברה בפורום הפלילי הארצי של לשכת עורכי הדין.

עם סיום לימודיה התמחתה עו"ד מורן שלזינגר בפרקליטות מחוז חיפה (פלילי) תחת אימונה של עו"ד דינה רויטגרונט בתפקידה דאז כמשנה לפרקליט מחוז חיפה (פלילי).

עם סיום התמחותה עבדה עו"ד מורן שלזינגר כשלוש שנים כשכירה במשרד עורכי דין בחיפה, שם התמקצעה בניהול ליטיגציה בכל הערכאות השיפוטיות. במסגרת עבודתה ניהלה תיקים רבים העוסקים במשפט הפלילי והן תיקים העוסקים במשפט האזרחי והמנהלי.

הידע הרב שצברה עו"ד מורן שלזינגר בתחומי משפט שונים מהווה יתרון מובהק ומאפשר ללקוחותיה מאזור הקריות והסביבה לקבל שירותים משפטיים מקיפים גם בהליכים אזרחיים אשר נלווים להליך הפלילי.
 

מהצלחות המשרד: 

מאמרים נוספים העשויים לעניין אותך:

 המידע המופיע באתר אינו בגדר ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או לכל ייעוץ מסוג שהוא, וכן אינו מהווה טיפול משפטי ו/או תחליף לטיפול משפטי מקצועי

פוסט אחרון
פוסטים אחרונים
 • LinkedIn Social Icon
 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon